Логин
Пароль
Мариупольский Межрайонный Отдел Управления Полиции Охраны в Донецкой области
  • +38 (098) 313-59-05
Мариуполь, Варганова ул., 9

ОСОБОВИЙ СКЛАД МАРІУПОЛЬСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ ВІДПРАЦЮВАВ ДІЇ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ
11 Февраля 2016 в 13:58

Когда: 04 января 2016 г.

Где: м.Марыуполь

4 лютого о 6 годині ранку особовий склад Маріупольського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області було піднято за сигналом «Тривога» з метою проведення тактичних занять.


Оперативно відреагувавши на сигнал «Тривоги», протягом встановленого часу співробітники відділу поліції охорони вишикувалися на плацу. Під час навчань відпрацьовувалися наступні завдання: оперативний збір особового складу, його екіпірування, координація дій підрозділів в екстремальних ситуаціях, перевірка системи оповіщення, навички поводження з автоматичною зброєю, фізична підготовка тощо.


- Подібні збори проводяться серед особового складу регулярно, не менше 1-2 разів на місяць, - повідомляє начальник відділу підполковник поліції Олександр Барабаш. - Для співробітника поліції охорони екстремальна ситуація, пов'язана із застосуванням вогнепальної зброї або форм насильницьких дій, є реальною можливою.


1454589631474208001454589631.jpeg


Після шикування, під час якого було перевірено наявність службових посвідчень, відповідність форменого одягу, комплектацію тривожних валіз і інструктажу, для особового складу було проведено заняття в системі службової підготовки з тематикою формування психологічної стійкості співробітників поліції в типових службових ситуаціях.


1454589618967010001454589618.jpeg


- Проведення таких навчань дозволяє перевіряти дисципліну і відповідальність співробітників поліції охорони. Ми постійно вдосконалюємо навички поліцейських охорони діяти в екстремальних умовах, підвищуємо вміння оперативно реагувати на обстановку, що швидко змінюється, прагнемо підтримувати постійну боєготовність особового складу у відділі, - розповів Олександр Барабаш. - В умовах нестабільної обстановки в прикордонному Маріуполі такі навчання особливо важливі, особовому складу постійно необхідно вдосконалювати навички несення служби, проводячи профілактичні заходи, спрямовані на попередження терористичних актів і диверсій в своєму місті.


- Результати сьогоднішніх навчань – не ідеальні, я б їх оцінив на тверду четвірку. Нам є над чим працювати, у тому числі будемо відпрацьовувати спосіб одночасного оповіщення персоналу, - підсумував результати занять підполковник поліції.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики