Логин
Пароль
Мариупольский Межрайонный Отдел Управления Полиции Охраны в Донецкой области
  • +38 (098) 313-59-05
Мариуполь, Варганова ул., 9

СОБАКИ НА СЛУЖБІ В ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ
11 Февраля 2016 в 14:03

Когда: 08 февраля 2016 г.

Где: м.Маріуполь

У Маріупольському відділі поліції охорони поруч з поліцейськими несуть службу і їх чотириногі друзі. Службова собака – це вірний, завжди уважний і пильний провідник співробітника поліції на його відповідальній службі.


У кінології дата 8 лютого пов'язана з першою згадкою використання собаки на службі в поліції. У 1908 році собаки стали невід'ємною частиною більшості поліцейських відомств Європи. Поліцейські собаки несуть патрульну службу, беруть участь у затриманні злочинців, відшукують крадене, охороняють в'язнів і навіть виявляють вибухові пристрої. Завдяки своїм органам чуття собаки все помічають і в змозі попередити про небезпеку, присутність зловмисників або про інші обставини, які може не помітити людина. Загалом, сьогодні кінологічна служба охоплює майже всі структури правоохоронної системи.


У Маріупольському відділі поліції охорони несуть службу вісім чотириногих поліцейських. В недалекому минулому вони неодноразово брали участь в обласних змаганнях «Кращий за професією», у чемпіонатах України в м. Рівне та м. Вінниця, а також займали перші місця і привозили в рідний відділ кубки переможців. Сьогодні ж вони є надійними помічниками співробітників поліції охорони під час виконання функціональних обов'язків на охоронюваних об'єктах, де, перш за все, використовуються гострота їх почуттів, сила і витривалість.


Кінолог Маріупольського відділу поліції охорони Микола Сергєєв розповів, що на підготовку чотириногого правоохоронця йде мінімум півроку


Тренувати собаку можна з восьми місяців до трьох років. Місця тренувань постійно змінюються, щоб тварина була сприйнятливою до незнайомої обстановки. Тренування кінолог проводить щодня, тривають вони, зазвичай, близько двох годин і проходять, як правило, у формі гри.


- Наприкінці заняття собаку обов'язково потрібно заохотити, - зазначає кінолог.Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики