Логин
Пароль
Мариупольский Межрайонный Отдел Управления Полиции Охраны в Донецкой области
  • +38 (098) 313-59-05
Мариуполь, Варганова ул., 9

АКЦІЯ «КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ» СТАРТУВАЛА У МАРІУПОЛІ
16 Февраля 2016 в 15:39

Когда: 15 февраля 2016 г.

Где: вул.Італійська, 84

У Маріупольському міжрайонному відділі поліції охорони відбулася прес конференція для представників місцевих ЗМІ з приводу старту зимової соціальної всеукраїнської акції "Квартира під охорону".


З журналістами спілкувались начальник відділу підполковник поліції Олександр Барабаш та начальник ПЦС капітан поліції Андрій Шуліка.


Під час конференції були розглянуті питання своєчасного реагування співробітників поліції охорони на спрацьовування охоронної сигналізації, методи уникнення проникнення злодіїв в квартири і приватні будинки, умови акції «Квартира під охорону».


Олександр Барабаш наголосив, що охорону об'єктів і квартир на території Маріуполя здійснюють 4 наряди груп затримання Маріупольського районного відділу поліції охорони. За допомогою пункту централізованого спостереження охороняється більш 3720 об'єктів всіх форм власності, з них близько 2500 квартир, приватних будинків і інших приміщень з особистим майном громадян. Всього за 2015 рік під охорону було залучено 225 квартир маріупольців і близько 100 інших об'єктів.


- За межами Маріуполя тривають військові дії, але в самому місті люди живуть мирним життям, продовжують вирішувати свої побутові питання, виїжджають на відпочинок під час свят. Поліція охорони на варті 24 години на добу. Ми служимо в ім'я спокою рідного міста,- сказав Олександр Барабаш.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики