Логин
Пароль
Мариупольский Межрайонный Отдел Управления Полиции Охраны в Донецкой области
  • +38 (098) 313-59-05
Мариуполь, Варганова ул., 9

ПРАЦІВНИКИ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ – ПОСТІЙНО НА СТОРОЖІ БЕЗПЕКИ
10 Марта 2016 в 19:56

Когда: 10 марта 2016 г.

Где: Мариуполь

Один з напрямків службової діяльності Маріупольського районного відділу поліції охорони – здійснення спеціальних охоронних функцій цінних вантажів і валютних цінностей, забезпечення особистої безпеки фізичних осіб, в тому числі іноземних громадян, охорона уповноважених осіб, які перевозять грошові кошти і валютні цінності.


Особовий склад взводу, який безпосередньо виконує перераховані вище функції, набирається з числа найбільш досвідчених співробітників, які пройшли багаторівневу спеціальну підготовку у вищих професійних училищах поліції охорони, вони мають високий рівень бойової підготовки і морально-ділових якостей. Для виконання поставлених завдань наряд поліції охорони екіпірується засобами захисту та активної оборони, забезпечується засобами радіозв'язку, озброюється вогнепальною і автоматичною зброєю.


З огляду на проведення антитерористичної операції на території регіону, служба в даному взводі носить особливо гострий характер. З початку 2016 року скоєно близько 30 поїздок з супроводу цінних вантажів по Донецькій області, 10 поїздок – по території України. Щодня 8 екіпірованих нарядів здійснюють супровід банківських співробітників для обслуговування банкоматів в м. Маріуполі і переміщення уповноважених осіб (касирів). Здійснено більше 50 поїздок з метою супроводу осіб, уповноважених перевозити матеріальні цінності.


Згадуючи події останніх 2-х років, які відбувалися в Маріуполі в період захоплення міської влади силами ДНР, під час періоду анархії та інших заворушень, для співробітників, тоді ще Держслужби охорони, неодноразово траплялися особливо гострі ситуації.


Завдяки умінням і високому професіоналізму в повній мірі були виконані службові обов'язки: здійснено супровід уповноважених осіб, цінних вантажів і забезпечена безпека фізичних осіб.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики