Логин
Пароль
Мариупольский Межрайонный Отдел Управления Полиции Охраны в Донецкой области
  • +38 (098) 313-59-05
Мариуполь, Варганова ул., 9

НЕЗАБАРОМ ЛІТО: ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ РАДИТЬ ГРОМАДЯНАМ ПОДБАТИ ПРО БЕЗПЕКУ СВОЇХ ОСЕЛЬ
15 Мая 2018 в 15:22

Влітку, як правило, українці їдуть відпочивати. В цей час багато мешканців мегаполісів та містечок виїжджають до родичів в сільську місцевість, на дачі, море тощо. Для багатьох - це час відпочинку, а от для квартирних крадіїв - час праці, не покладаючи рук. Тож подбайте про безпеку свого майна вже зараз.


Є багато різних способів, як вберегти свою оселю від зловмисників, усі застережні заходи не зайві, коли мова йде про збереження майна. Проте, найбільш дієвий спосіб захисту помешкання – встановлення охоронних систем. А серед запропонованих на ринку охоронних структур поза конкуренцією – поліція охорони.


В умовах сьогодення лише поліція охорони - це фахівці, які вправно і вміло виконують покладені на них обов’язки. Як тільки з Вашого помешкання надходить сигнал тривоги, негайно до оселі приїжджає озброєний наряд поліцейських. Вони, професійно діючи, унеможливлять проникнення до помешкання злодія.


Перевага поліції охорони перед іншими недержавними охоронними структурами у тому, що лише наряди цієї служби приїжджають на затримання із вогнепальною зброєю та набагато швидше, ніж інші охоронні структури. Знаючи це, злочинці рідше наважуються внадитися до помешкання, яке перебуває під наглядом поліцейських охорони. Та, якщо все таки йдуть на це, - їх одразу ж затримують.


На сьогоднішній день майже 14 тисяч громадян довірили охорону своїх помешкань працівникам поліції охорони Маріуполя. Охороняють не лише квартири, а й будинки, гаражі та господарські приміщення. Встановлюють системи охорони за добу.


У приватних будинках монтаж систем охорони триватиме дещо довше. Адже тут потрібно встановити і різноманітні системи доступу, й відеокамери.


Оселі охороняються багаторівневими системами захисту, які передбачають як охорону по периметру помешкання, так і вікон, дверей та внутрішніх приміщень. Для власників домашніх тварин передбачені окремі сповіщувачі.


Отож, найнадійніший спосіб захиститись від квартирних злодіїв один – це скористатися послугами поліції охорони.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики